O nas       Oferta       Serwis       Partnerzy handlowi       Realizacje       Kontakt

      Zajmujemy się sprzedażą, konserwacją, a przede wszystkim serwisem bram garażowych i przemysłowych. Specjalizujemy się przede wszystkim w naprawach uszkodzonych bram wszelakiego rodzaju. Jesteśmy w stanie dokonać naprawy wielu typów bram różnych producentów.

Przeszliśmy przez szereg testów weryfikujących nasze umiejętności i dzięki pozytywnym wynikom możemy nosić miano autoryzowanego serwisu.

      Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przedstawiamy Państwu ofertę współpracy, w zakresie obsługi serwisowej używanych przez Państwa bram garażowych i ogrodzeniowych jak również automatyki do bram. Każdy pracujący mechanizm również i brama oraz automatyka wymaga konserwacji i regulacji po to, by wydłużyć jego prawidłową pracę.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz ilości zrealizowanych prac możemy Państwu zaoferować stałe i konkurencyjne ceny na nasze usługi, które pozwolą Państwu zaplanować koszty w ciągu roku oraz uniknąć przepłacania w sytuacji awaryjnej, kiedy należy szybko usunąć usterkę.

      Mamy nadzieję, że nasza oferta usług serwisowych pozwoli Państwu zrzucić ze swoich barków niepotrzebny kłopot, a nam zdobyć kolejnego zadowolonego Klienta.
      W razie Państwa zainteresowania podjęciem ewentualnej współpracy z naszą firmą w zakresie serwisu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z nami oraz spotkanie w celu określenia Państwa potrzeb.

Arti - Bramy automatyczne © 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone